Теракт у Сватовому: чому губернатор не володіє інформацією?


сватовеОсновна версія вибухів в Сватовому – це теракт, і вона опосередковано підтверджується інформацією аналітичного відділу ГІ “Права Справа”, що наразі у Луганську перебуває так звана комісія зі співробітників ФСБ Росії, яка перевіряє діяльність правоохоронних структур самопроголошеної “ЛНР”. Це, можливо, співпадіння, але факт є факт.

До речі, сьогодні МНС Росії звернулося до українських колег з пропозицією щодо наданя допомоги в гасіні пожежі в Сватовому. Ця пропозиція росіян викликає більше питань, ніж відповідей на них.

Інформація, яку надавав пан Тука про пуск двох сигнальних ракет, наразі не підтвердилася. Перша сигнальна ракета була запущена ще вдень, а друга, яка начебто і спричинила вибухи, була запущена о 19.45, але не о 19.30. Начебто спрацювала сигнальна розтяжка, і пішла червона ракета, яка власне і спричинила вибух.

Показовий момент. Троїцька РДА спростувала інформацію Луганської ВЦА (!)про 54 постраждалих внаслідок вибухів у Сватовому.

До Троїцького доправили 54 постраждалих внаслідок вибуху арсеналу в Сватовому. Про це УНН повідомили у прес-службі Луганської ОДА.
“За інформацією Троїцької районної державної адміністрації, до району поступило 54 особи, які постраждали внаслідок вибуху арсеналу в Сватовому. Із них 40 – розміщено в терапевтичному, інфекційному та дитячому відділеннях Троїцького ТМО, 14 – у Троїцькому обласному будинку-інтернаті для громадян похилого віку та інвалідів”, – йдеться у повідомленні.

Як з’ясувалося, у Троїцьке Луганської області доставили не 54 постраждалих в результаті вибухів в Сватовому, а літніх людей. Про це в ефірі телеканалу “112 Україна” заявив голова Троїцької РДА Олександр Іванов: “У зв’язку з подіями, які відбулися в місті Сватове Луганської області, до нас були спрямовані 54 літніх людини міста Сватове. В 6 ранку вони прибули двома автобусами, ми їх розмістили в Троїцькій районній лікарні та 12 осіб розмістили в будинку-інтернаті для людей похилого віку в селі Циганівка”.

Складається таке враження, що голова Луганської ВЦА п. Тука не володіє інформацією.

О 14.16, в ході брифінгу, який транслював телеканал “112 Україна”, голова Луганської військово-цивільної адміністрації Георгій Тука заявив, що до евакуації зі Сватового все готове, але немає бажаючих.

“Ми готові до евакуації, транспорт стоїть, але бажаючих немає. …Зараз ми розглядаємо два варіанти: або поставити посеред кварталів дворових намети, які обігріваються, або пропонувати їм на ніч переміщатися… для ночівлі та харчування”, – зазначив глава ВЦА.

Нагадаю, брифінг, на якому п.Тука заявив про відсутність бажаючих виїхати з зони лиха, відбувся о 14.16. Дивно, в місті продовжують лунати вибухи, транспорт готовий, а бажаючих виїхати з міста немає.

Ситуація стає зрозумілою, коли читаєш повідомлення Держслужби України з надзвичайних ситуацій. “Станом на ранок 30 жовтня зі Сватового, де проживають майже 20 тисяч людей, самостійно виїхали близько 5 тисяч жителів.”

п.Тука, ви, станом на 14 годину, не володіли інформацією про те, що майже 5 тис жителів виїхало з міста?

До речі, інформація Держслужби України з надзвичайних ситуацій оприлюднена до початку проведення брифінгу. Є в повідомленні і один вельми цікавий момент: “У відомстві також додають, що «рішенням виконувача обов’язків керівника обласної адміністрації Юрія Клименка… розпочато загальну евакуацію населення з м. Сватове”.

http://ngo.donetsk.ua/…/zi-svatovogo-samostiyno-viyihali-bl…

У мене виникає цілком логічне запитання: хто керує областю і ліквідацією наслідків катастрофи? п. Клименко, який станом на 13 годину 30 жовтня є виконувач обов”язків керівника, чи п.Тука,який станом на 14 годину проводить брифінг, як голова ВЦА?

Мені також цікаво – чому і хто призначив п.Клименка виконуючим обов”язки на такий короткий термін? п.Клименко у нас сучасний “исполняющий обязанности царя управдом Бунша?”.

Як казав інший персонаж цієї легендарної комедії: ” Видел чудеса техники, но такого!”…

Відповідь на питання, чому станом на 14 годину не було бажаючих покинути місто, дає Держслужба України з надзвичайних ситуацій: «З метою захисту організовано укриття 50% населення у найпростіших спорудах подвійного призначення (підвальні приміщення)”.

У мене є ще багато запитань до п.Туки, але, я сподіваюся, що тепер запитання є не тільки у мене, але й у Гаранта…

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *