Теплоелектростанції ДТЕК Енерго у грудні 2017 наростили виробництво електроенергії на газовому вугіллі


Теплоелектростанції ДТЕК Енерго в грудні 2017 наростили виробництво електроенергії на газовому вугіллі на 3,1% в порівнянні з листопадом – до 2,45 млрд кВт-год.

Про це повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на Мінпром.

Як повідомляє прес-служба компанії, газове вугілля надходить на ТЕС компанії з власних видобувних підприємств – “ДТЕК Павлоградвугілля” і “ДТЕК Добропіллявугілля”, а також державних шахт, в тому числі підприємств Львівсько-Волинського басейну.

При цьому в рамках стратегії по мінімізації імпорту антрациту ТЕС ДТЕК в грудні змогли знизити відпуск електроенергії на 64,3% в порівнянні з листопадом – до 384 млн кВт-год.

Зокрема, ДТЕК Придніпровська ТЕС, де в кінці 2017 року завершився масштабний проект з перекладу двох блоків з антрациту на газове вугілля, збільшила виробництво електроенергії на газовому вугіллі вдвічі – до 115 млн кВт-год, знизивши генерацію з антрациту втричі – до 20 млн кВт -год. У 2018 року ще два блоки станції почнуть роботу на газовому вугіллі, тим самим ДТЕК Придніпровська ТЕС зможе повністю відмовитися від роботи на імпортному антрациті.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *