Тематичні сітілайти: На вулиціях Маріуполя лунає українська класика


Тематичні сітілайти, присвячені українськім поетам і поетесам, з’явилися на зупинкових павільйонах Маріуполя Донецької області. На кожному з них зображені QR-коди, перейшовши за котрими, можна одразу послухати аудіовірші від проекту “Слухай”.

Парк “Веселка”, вулиця Леваневського, зупинка “Будинок зв’язку”, площі Грецька й Театральна – за цими та іншими адресами Маріуполя розміщуються сьогодні тематичні сітілайти.

Як повідомляє Голос України, авторами цієї ініціативи, що реалізована у рамках програми Upshift Україна, стали студенти Української академії лідерства в Маріуполі.

Історія креативної ініціативи походить з початку цього року, коли Христина Кащук, Дарій Сердюков та Юрій Андрієнко подали свій проект до участі у програмі. Молоді шанувальники поезії разом пройшли навчальний модуль та здобули фінансування. А згодом, під керівництвом досвідчених менторів, змогли втілити у життя власний задум, результати якого тепер може побачити кожен.

“Своїм проектом ми прагнемо наблизити українських поетів і поетес до сучасності. Якими б були українські класики сьогодні, якби ходили разом з нами до бібліотек чи кінотеатрів? Як поводилися би, проводячи зустрічі у школах або в університетах? Про це можуть дізнатися маріупольці й гості міста саме завдяки нашій ініціативі – адже ідеї, що містяться у поетичних творах майстрів українського слова, залишаються актуальними й досі”, – розповіла Христина Кащук.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *