Те, що рятує: Розмитнюються чергові 20 кисневих концентраторів від фонду Порошенка


Чергові 20 кисневих концентраторів виробництва США, придбані Фондом Порошенка спільно з волонтерами, прибули в Україну і найближчим часом будуть передані у медичні заклади. Представники фонду поїхали їх розмитнювати.

Президент, лідер «Євроейської Солідарності» Петро Порошенко зазначив, що загалом від початку епідемії коронавірусу на допомогу лікарням та людям із вразливих груп було витрачено понад 150 мільйонів гривень. 

Від початку пандемії коронавірусу Фонд Порошенка, компанія Рошен і волонтери передали медзакладам:

  • понад 157 тисяч захисних костюмів,
  • 10 тисяч антивірусних окулярів,
  • понад 50 тисяч високоякісних швейцарських ІФА-тестів Roche,
  • профінансували закупівлю та ремонт понад 50 апаратів ШВЛ,
  • допомогу отримали близько 200 лікарень,
  • понад 50 тисяч продуктових наборів отримали люди із вразливих категорій.

Загалом Фонд Порошенка зміг привезти з-за кордону сотню кисневих концентраторів, які дозволяють підключити одночасно по два пацієнта. 

«І це надзвичайно важливо. Уявіть собі, що 200 людей одночасно будуть мати доступ до кисню в лікарнях», – говорить Порошенко.

Він також зазначив, що Фонд та активісти ГО «Справа громад» протягом року підключалися на тих ділянках, де найбільше була потрібна допомога. 

«Коли лікарів залишили без засобів захисту – ми тоді завозили унікальні технологічні захисні костюми для того, щоб хоча би першу хвилю зупинити, дати медичним працівникам відповідний захист. Це були і окуляри, і пульсоксиметри. Це були і відремонтовані десятки апаратів штучної вентиляції легень, і цифрові рентгенівські апарати для швидкої діагностики», – зазначив Президент Порошенко. 

Апарати вже надійшли в лікарні та військові шпиталі на Донеччині, Буковині, Прикарпатті, Тернопіллі, у Запорізькій, Рівненській, Львівській, Київській та інших областях України. 

Джерело

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *