«Талан» представила модернізоване взуття для військових


Компанія «Талан» на міжнародній виставці «Зброя та Безпека – 2019» представила оновлену лінійку взуття для військових.

Як повідомляє АrmyІnform, за словами головного технолога підприємства Костянтина Буринди, всі контракти за 2019 рік для Міністерства оборони України виконуються із матеріалів поліпшеної якості, насамперед це стосується підошов, на які іноді були нарікання від воїнів.

Сьогодні ми також презентуємо нову модель літніх черевиків для військових та представників спецпідрозділів. Це шкіряне взуття з поліуретановим покриттям, яке захищає черевики від дрібних порізів, а також має захисні накладки на носку та п’ятці. Підошва, завдяки новій формулі гуми, має підвищену стійкість до стирання, ковзання та амортизуючи властивості, а взуття в цілому є повністю дихаючим. Також черевики мають тришарову устілку, яка розподіляє вологу та сприяє її виводу з взуття. Устілка самостійно висихає за 6 годин та не залишає на собі запахи. Ці черевики проходили тестування у військах протягом поточного року та досі тестуються, – повідомив Костянтин Буринда.

Також у цьому році для зимового та демісезонного взуття ми використовуємо поліпшені підошви. Ми порівнювали наше зимове взуття з іноземними аналогами, кращим із яких виявився канадський, але наша зимова гума перевершила і його. Використання зимової мембрани дозволяє комфортно почувати себе за температур від -10 до -32 0С при інтенсивному пересуванні. Якщо ж військовослужбовець при виконанні обов’язків рухається небагато – спостережний пост, караульна служба тощо, наша компанія пропонує додатковий утеплювач – бахіл із водовідштовхувальними властивостями, який можна одівати одразу на взуття, – додав головний технолог компанії «Талан».

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.