Система Prozorro за два роки заощадила 52 млрд гривень


З 1 серпня 2016 року система Prozorro стала обов’язковою по всій території України. Відтоді державні тендери були переведені в онлайн-режим з метою скорочення маніпуляції із закупівлями. За цей час було проведено понад 2 млн тендерів і зекономлено 52 млрд грн.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на фейсбук-сторінкупершого зступника міністра економічного розвитку і торгівлі України Максима Нефьодова

Так, протягом двох років Міністерство інфраструктури України заощадило на держзакупівлях 9,15 млрд грн. З цієї суми велика частина припадає на автодорожні роботи.Найбільш успішним по економії виявилося держзамовлення на поглиблення морського дна в порту Південний в листопаді 2016-го року.

У Київській міській державній адміністрації вдалося заощадити 3,69 млрд грн і зайняти перше місце серед замовників інших відомств.

Кошти, зекономлені Маріупольською міською радою завдяки Prozorro пішли на придбання нового комунального громадського транспорту, ремонти шкіл і дитячих садів.

Крім того ProZorro забезпечила 155 тисяч нових постачальників, а також 25 тисяч нових замовлень у системі електронних продажів.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *