Світовий лідер з виробництва техніки Case IH відкрив новий дилерський центр у Рівному


Офіційний дилер Case IH в Україні, компанія «Тайтен Машинері», 20 вересня 2018 р. відкрила новий дилерський центр з продажу техніки Case IH у Рівному, – іноформує AgroPortal.

Комплекс, відкритий компанією «Титан Машинері», передбачає офіси з продажу техніки Case IH, обладнані майстерні для обслуговування та ремонтів, склади для запасних частин. Тут клієнти можуть отримати повну інформацію та підтримку з систем точного землеробства AFS та оглянути новинки техніки на виставковому майданчику.  Загальна площа нового рівненського центру 5 500 м2, що включає будівлі складу, майстерень та офісу в  3 100 м2. Безпосередньо сервісна зона складає 650 м2, а складські приміщення біля 300 м2. Для повноцінного запуску центру зараз працює команда з 15 фахівців.

Довідково: Case IH — це торгова марка компанії CNH Industrial N.V., світового лідера з виробництва техніки. Її акції котируються на Нью-Йоркській фондовій біржі (NYSE: CNHI) та Електронній фондовій біржі Borsa Italiana (MI: CNHI) (Mercato Telematico Azionario of the Borsa Italiana).

«Тайтен Машинері Україна» є одним із найбільших операторів ринку техніки Case IH у світі. Понад 20 років компанія надає кращі рішення для сільського господарства і будівельної галузі.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *