Суд в Узбекистані вперше засудив до 5 років бойовика за участь у війні проти України


Коли Миротворець чує: Це ошипка! Я ні ваівал. Мнє прірісовалі!

Спочатку вони вихвалялись у соцмережах своєю участю у вбивстві українців. На той час в Україні, у 2014-2015 роках, ще панував хаос, правоохоронна система була розбалансована, тривав відтік зрадників, були оголені цілі відділи і департаменти. В цей час Миротворець взявся до роботи, щоб допомогти силовим структурам. Притирки почали зачищати сліди, та було вже пізно.

Суд в Узбекистані ухвалив перший вирок у справі про найманство за участь у війні проти України (частина 1 статті 154 КК): засудженим став 38-річний узбекистанець Ільдар Хайрулін, його засудили до п’яти років позбавлення волі.

Про це повідомляє “Настоящєє врємя“.

За версією слідства, Хайрулін у 2014–2015 роках брав участь у боях на Донеччині у складі підрозділу так званої “ДНР”. Як доказ злочину слідство, зокрема, наводило профіль Ільдара Хайруліна на українському сайті “Миротворець”.

Висновок експертизи з портретизації підтвердив, що людиною, зображеною на фотографії у профілі “Миротворця” у військовій формі та зі зброєю в руках, справді є Ільдар Хайрулін, а власник профайлу у своїх постах “давав інформацію про військові дії” в Україні та “пересувався в цілях участі у військових діях”.

Родичі бойовика заперечують його участь в бойових діях, водночас визнають, що фото справжнє. От тільки все так і все не те.

“Це не вогнепальна зброя, це пневматична зброя, вона стріляє кульками. Ця зброя вільно продається в Татарстані і по всій Росії в цілому, дозволу на її придбання взагалі не потрібна. Я не знаю, яким чином ця фотографія опинилася на сайті “Миротворець”.

Центр “Миротворець” нагадує: Усі зачищені вами сторінки у соцмережах старанно і вчасно збережені нами та знаходяться під охороною. Злочини проти України не мають терміну давності і жоден злочин не пройде повз нас.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *