СТОМАТОЛОГ ЗАЯВИВ, ЩО ЗНАЙДЕНІ ЗУБНІ ПРОТЕЗИ З КАТІВНІ РОСІЙСЬКИХ ОКУПАНТІВ – ЦЕ ЙМОВІРНО ВИКРАДЕНІ У НЬОГО


Стоматолог із Харківської області заявив, що коробка із вирваними зубними протезами жовтого кольору, яку було знайдено у селі Піски-Радьківські, схожа на ту, яку відібрали у нього російські загарбники.

Про це місцевий стоматолог розповів журналістам BILD, передають Букви.

“Ці зуби схожі на зуби з моєї колекції, яку тут пограбували російські окупанти. Вони від людей, яких я лікував усі ці роки”, – прокоментував фото з вирваними зубними протезами Сергій.

Лікар уточнив, що, насправді, протези не зі справжнього золота, а російські фашисти могли їх вкрасти, бо думали, що ті золоті, а ще для того, щоб залякувати українців.

Про походження протигаза та решти предметів, знайдених у катівні, журналісти BILD не повідомляють. При цьому, як пише німецьке видання, в селі, як і в багатьох інших місцях, окупованих російською армією, дійсно застосовувалися жорстокі тортури. Кілька мешканців розповіли BILD, що постійно чули крики про допомогу з різних будівель.

Нагадаємо, на даний момент поліції точно відомо про катування закопування/викопування в землю заживо та застосування противогазу з тліючою ганчіркою.

Також в катівні знайдені фалоімітатор, дроти з мотузками і лист з опитуванням одного з чоловіків.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *