«Старобільськ» вперше відпрацював артилерійський бій


Екіпаж патрульного катеру ВМС ЗС України «Старобільськ» вперше відпрацював артилерійський бій та відбив умовну атаку ворожих водолазів-диверсантів, повідомляє АrmyІnform.

Експериментальна курсова задача – комплекс заходів, що перевіряють готовність катеру та його екіпажу до одиночного плавання та ведення бою, – зазначив командир патрульного катеру ВМС ЗС України «Старобільськ» старший лейтенант Павло Гладченко.

Особливість експерименту полягала в тому, що завдання виконувались комплексно, а до їх складу увійшли такі вправи, як відбиття нападу противника на морі, відпрацювання бойових вправ по надводним та повітряним цілям з бойовою стрільбою, тактичне маневрування тощо.

У ході відпрацювання елементів курсової задачі особовим складом проведено заходи з боротьби за живучість патрульного катеру, де за легендою катер вступив в артилерійській бій з противником, внаслідок чого в одному з відсіків виникло займання, а сам катер отримав пробоїну по лівому борту на один метр нижче ватер-лінії.

Окрім основних дій, екіпажем катеру було відпрацьовано відбиття умовної атаки ворожих водолазів-диверсантів, залучивши до роботи швидкісний бортовий катер задля оперативного виявлення і знешкодження умовного противника, а також відпрацював рятувальні дії людини, що зазнала лиха.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *