США передали українським спецпризначенцям найсучасніше наметове містечко


Навчально-тренувальний центр ССО отримав найсучасніше наметове містечко.

Навчально-тренувальний центр Сил спеціальних операцій, на базі якого розгорнулося містечко, є саме тим закладом, де гартують вишкіл спецпризначенці як індивідуально, так і у складі груп та підрозділів, повідомляє АрміяInform.

– Наявність подібної інфраструктури дозволить сповна розкрити можливості центру в напрямку колективної підготовки, – повідомив командувач ССО. – Адже цього року основну увагу зосередимо на ній. Уже за кілька тижнів тактичні групи спеціальних операцій, сертифіковані за стандартами НАТО, проходитимуть тут тренінг. Сподіваюсь, наша співпраця зі США у питаннях підготовки та застосування триватиме й надалі, – зауважив командувач Сил спецоперацій генерал-лейтенант Ігор Луньов

Командувач ССО США в Європі генерал Сміт зауважив, що навчально-тренувальний центр ССО є найкращим місцем, де можна побачити розвиток інфраструктури українського війська.

– Цей навчальний центр є точкою відліку, від якої залежить навченість і ефективність Сил спеціальних операцій, – сказав він. – Можливо, польовий табір на 350 осіб не надто великий внесок, та для ефективної підготовки особового складу потрібно мати і добре розвинуту інфраструктуру. Тож я радий, що ми можемо посприяти розвитку Сил спеціальних операцій ЗС України.

Donate to Myrotvorets

1 коментар до “США передали українським спецпризначенцям найсучасніше наметове містечко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *