Спущений на воду перший середній розвідувальний корабель для потреб ВМС України, аналогу якому немає в Україні


Сьогодні спущений на воду перший середній розвідувальний корабель (СРЗК) для потреб Військово-Морських Сил

Про це повідомив заступник Секретаря Ради національної безпеки і оборони України Сергій Кривонос, який взяв участь у церемонії.

За його словами, СРЗК обладнаний сучасними засобами ведення радіо-, радіотехнічної, радіолокаційної, оптико-електронної розвідки. «Більшість спеціального обладнання виготовлено в Україні, і відповідає кращим світовим зразкам. Раділи очі наших військових моряків – перший вже на воді», – наголосив він.

С. Кривонос наголосив, що «Кузня на Рибальському» спроможна «закрити потребу катерів середнього та малого класу для Військово-Морських Сил України у Азовському та Чорному морях». «Є все – потужності, фахівці та майстри, інженери та конструктори на підприємстві, є бажання і є потреба у наших військових моряків – залишилася справа за фінансуванням потреб Міністерством оборони України, та виділенням на це коштів Кабінетом Міністрів України», – сказав заступник Секретаря РНБО України.

Міністр оборони України Степан Полторак зазначив, що бойові спроможності ВМС за останні роки значно підвищилися.


Буквально тиждень тому я підписав наказ про проведення чергового етапу реформи управління ЗС України. Ця реформа є непростою і дуже відповідальною. Помилок реформи управління під час ведення бойових дій неможливо допустити. Сьогодні я радію від того, наскільки ВМС ЗС України, які перебували у дуже важкому стані, зараз швидко набирають обертів . Бойові спроможності ВМС за останні роки значно підвищилися, минулого року було сформовано Командування ВМС, Командування Морської піхоти, які сьогодні успішно виконують поставлені завдання. Тільки за останні роки ми значно підвищили рівень укомплектованості та оснащення ВМС, в тому числі, засобами протиповітряної оборони. За всю історію України не так багато було прикладів, коли спускалися на воду потужні броньовані катери, десантні катери, а сьогодні-середній розвідувальний корабель, аналогу якого немає в Україні – по оснащенню та можливостям виконувати задачі. Це величезний прорив і це Перемога! Перемога кожного, хто працює на заводі «Кузня на Рибальському» .

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *