Спецпризначенці завершили курс підготовки у Водолазній школі ВМС


В Одесі бійці-спецпризначенці успішно завершили чотиритижневий курс легководолазної підготовки в Водолазній школі ВМС.

Про це повідомляє Український мілітарний портал з посиланням на АрміяInform.

Як повідомляв раніше Мyrotvorets.News, восени 2019 року У ЗБРОЙНИХ СИЛАХ УКРАЇНИ ВІДКРИЛИ ШКОЛУ ВОДОЛАЗНОЇ ПІДГОТОВКИ.

Навчальна програма підготовки у Водолазній школі побудована за стандартами НАТО на основі досвіду підготовки провідних водолазних підрозділів світу, але вона враховує й вимоги національної системи водолазної підготовки.

Пізніше перша група курсантів завершила 8-тижневий базовий курс підготовки за спеціальністю «водолаз».

Перші випускники, більшість з яких військові моряки, підсилили пошуково-рятувальні підрозділи та підрозділи спецпризначення національного військового флоту. Крім того, в школі навчалися представники Національної поліції та Управління державної охорони України.

І цього разу курсанти набували специфічних навичок з прикладного фрідайвінгу, іншими словами, з підводного плавання зі затримкою дихання, відпрацьовували при цьому у воді вправи зі значними психофізичними навантаженнями, у зокрема в складі групи, де від кожного залежав загальний результат.

Спецпризначенці завершили курс легководолазної підготовки, завданням якого було опанування ними впевненими навичками використання автономного водолазного спорядження з відкритою схемою дихання.

Кульмінація навчання ‒ складання кваліфікаційного іспиту, на якому курсанти продемонстрували свої знання з водолазної техніки, правил водолазної служби та водолазної медицини, а також вміння виконувати обов’язки посадових осіб водолазної станції під час відпрацювання спусків під воду.

За результатами кваліфікаційного іспиту курсантам була присвоєна первинна водолазна кваліфікація.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *