Спецназ працює на випередження!


На Одещині відбувся польовий вихід спецпризначенців Військової служби правопорядку. До заходу залучалися підрозділи Південного територіального управління, а саме, відділ спеціального призначення Південного територіального управління та Вінницький зональний відділ Військової служби правопорядку.

Варто зазначити, що поточний рік був надзвичайно насичений в плані виконання заходів бойової підготовки, окрім залучення спецпідрозділів до виконання заходів в ООС, особовий склад спецпризначенців Південного територіального управління залучався до ряду навчань, де показали себе з найкращої сторони, – про це інформує прес-служба Військової служба правопорядку у Збройних Силах України.

Підрозділи спеціального призначення виконали програму стрибків з парашутом у повному обсязі, що дасть змогу і у подальшому цей фаховий рівень використовувати за призначенням.

Також, з метою нарощення бойових можливостей підрозділів спеціального призначення в наступному році була проведена апробація нових етапів, для проведення майбутніх змагань підрозділів спеціального призначення, а саме вивід груп в район виконання завдань шляхом десантування з повітряних суден зі зброєю та спорядженням з грузовими контейнерами (ГК-30) та проведення бойового штурму будівлі статичним способом.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *