SPA сауна, моржування, смаколики: Реабілітація військових та їх родин у ІРЦ “База 4.5.0.” у столичному X-Park


Юрій Зозуля, власник Xpark: Герою, ти нам потрібен не тільки на полі бою.

Зимовий суботній ранок у військово інноваційно-реабілітаційному центрі “База 4.5.0.” у столичному X-Park саме такий: SPA сауна, моржування, оздоровлення та головне – спілкування за чаєм та смаколиками. Так проходять психологічно реабілітаційні заходи під час зими.

Організатором заходу стала громадська організація “Родини Небесної Сотні”.

Спілкування у приємній атмосфері – це найкраще моральне розвантаження для родин військових і ветеранів.

“Найкращий психолог – це спілкування між собою. Хлопці військові, які доєднуються, своїми жартами настільки піднімають настрій і заряджають дівчат, як дружин загиблих, так і дружин, які чекають своїх чоловіків з фронту, що це є найкращим прийомом у психолога.”, – каже Юлія Цепун, голова правління ГО “Родини Небесної Сотні”.

Запрошуються родини Учасників бойових дій долучатись до заходів.

Локацію для підтримки родин Захисників України, ветеранів війни та військовослужбовців надає Юрій Зозуля, власник вейк-парку X-Traction у Києві.

До слова, 7 грудня 2022 року 25 посадовців з Державного бюро розслідувань нагрянули на територію Х-парку для проведення слідчих дій, як зазначив телефоном співробітник територіального управління ДБР у місті Києві Максименко Дмитро Ігорович, але причини візиту не повідомили. Зі слів посадовця ДБР Максименка, “повідомляти причину і показувати бумаги ніхто не буде”.

Рано вранці 25 держпосадовців та слідчих ДБР (майже повноцінний армійський загін чи навіть ДРГ) вирішило, що треба не протидіяти окупанту, шукати російську агентуру та корупціонерів у спецслужбах та владі, а виявити такі СТРАШНІ злочини, як розставлені альтанки в X-парку, чи є ознаки капітальності в будівлях, як з’явились водойми під вейкбординг, та ще найкатастрофічнійша шкода для держави – нецільове використання трибун, але це не точно, – написав на своїй сторінці у Фейсбук Юрій Зозуля.

Відео репортаж про візит ДБР на територію Xpark, де на початку війни був створений стратегічний укріпрайон, а тепер, під час війни, продовжується робота, проводяться спортивні змагання, відпочинок дітей та мешканців Києва, реабілітація військових, можна подивитись тут.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *