Соціальна реклама по-окупантськи: оптимістичні бігборди у Донецьку


урРосійські маріонетки за допомогою бігбордів намагаються переконати жителів  Донецька, що їх чекає світле та забезпечене майбутнє. Фото цих шедеврів публікує “ДонПрес”.

На бігбордах вказана абревіатура “ДНР” з розшифровкою “Донецкій Народ Рєшаєт”. “Соціальна реклама” рясніє популістськими гаслами: “Урожай буде”, “Шахтарській праці – шана”, “Пенсія – гідна!”, “Будувати майбутнє”, “Медицина доступна кожному”, “Наші діти будуть щасливими”, “Прославимо Батьківщину творчістю” , “Повага вчителям”.

При цьому на бігбордах не вказується, як саме це все буде реалізовано на території, яку не визнає навіть Росія.

Крім того, окупаційна “влада” “ДНР” за допомогою бігбордів закликає жителів Донецька вступати в “один з найкращих медичних вишів у світі” Донецький національний медуніверситет і в “кращий спеціалізований виш для поліглотів” Горлівський інститут іноземних мов. На бігбордах, звичайно ж, не вказано, що Донецький національний медичний університет переїхав на контрольовану українською владою територію. А в Донецьку під цим брендом працює виш “ДНР”, по закінченні якого випускників чекає диплом “республіки”. З такою “корочкою” молодому медику буде закрита перспектива роботи в Україні і за кордоном. А жителі Донецька розшифровують абревіатуру “ДНР”, як “Деградація, Ніщета, Розруха”.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *