Снєгірьов: Порошенко намагається тиснути на парламент для надання Донбасу особливого статусу


снПрезидент Петро Порошенко намагається вплинути на громадську думку та протиснути через парламент законопроект про надання Донбасу особливого статусу. Таку думку висловив луганський активіст Дмитро Снєгірьов, коментуючи Gazeta.ua слова президента про перебування на території України 200 тисяч бойовиків, укомплектованих арсеналом танків.

“Це момент тиску з боку президента на парламент і відповідно на суспільство, щоб змусити проголосувати за прийняття закону про надання особливого статусу окупованим територіям Донбасу. До цього була заява президента, що бойовикам на Донбасі протистоять 65 тисяч українських солдатів, які здатні дати гідну відсіч. Проте після зустрічі міністрів у “нормандському форматі”, де Україну змусили до прийняття рішення про спецстатус Донбасу, риторика влади змінилася. З’явилися заяви Муженка та інших речників АТО, які говорять про ескалацію напруги і можливий наступ. Потім Порошенко озвучує цифру – 200 тисяч російських найманців. Мовляв, якщо вони перейдуть у наступ, то ми не зможемо їм протистояти”, – зауважує Снєгірьов.

За словами активіста, наразі реальна цифра бойовиків, які готові до наступу, не більше 5 тисяч. А кількість російських добровольців, як хочуть воювати на Донбасі, взагалі зменшується.

“З Донбасу почався відтік найманців. Це констатують усі сторони конфлікту — і росіяни, і українці. Більше того, між бойовиками зараз йде розбрат. Вони нарешті збагнули, що стали заручниками незрозумілих військових дій. А заява Патрушева (секретар Ради безпеки РФ) про те, що Росія не в змозі стримати потік добровольців свідчить про те, що під їхнім виглядом можуть ввести регулярні російські війська”, – вважає Снєгірьов.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *