Скільки підприємств відкрито на Львівщині з липня по грудень 2017 року


Державна архітектурно-будівельна інспекція повідомляє, що протягом 2017 року на території Львівської області було збудовано та введено в експлуатацію велику кількість промислових та сільськогосподарських об’єктів, у тому числі, об’єктів з іноземними інвестиціями.

Повідомляє Національний промисловий портал.

Зокрема, ливарні цехи в місті Борислав та Новий Розділ, фабрику з пошиття авто чохлів у селі Кожичі Яворівського району, завод з виготовлення бортових електричних мереж у місті Броди, цехи з переробки м’яса, молока, цехи з приготування кормів, будівлі для ведення рибного та тваринницького господарства в селі Климець Сколівського району, силоси для зберігання зерна в місті Броди, смт. Жвирка Сокальського району, в селі Новосілки-Гостинні Самбірського району

Окрім того, Департаментом видано дозволи на будівництво об’єктів енергетики. А саме на сонячні електростанції в селі Сокільники та смт. Щирець Пустомитівського району, в селі Малехів Жовківського району, в смт. Запитів Камянка-Бузького району, в селі Сіде Самбірського району, в селі Терновиця та селі Залужжя Яворівського району.

Загалом упродовж липня – грудня  2017 року Департамент Державної архітектурно-будівельної інспекції у Львівській зареєстрував та видав 8945 дозвільних документів.

Департаментом зареєстровано 4211 повідомлень про початок виконання підготовчих та будівельних робіт, 1240 декларацій про початок виконання підготовчих і  будівельних робіт, 3134  декларації про готовність об’єкту до експлуатації, видано 297 дозволів на початок виконання будівельних робіт та 63 сертифікати закінченого будівництвом об’єкту.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *