Сім амбулаторій Волині отримали новенькі автомобілі


РЕЗУЛЬТАТИ СПІЛЬНИХ РЕФОРМ, ЗАПРОВАДЖЕНИХ ПРЕЗИДЕНТОМ П.ПОРОШЕНКОМ ТА УРЯДАМИ В.ГРОЙСМАНА І А.ЯЦЕНЮКА

«Доступна медицина» – це унікальний проект європейського рівня.

Нагадаємо, 14 листопада 2017року Верховна Рада прийняла закон 7117 “Про підвищення доступності та якості медичного обслуговування у сільській місцевості”, ініційований Президентом України Петром Порошенком. Він покликаний вирішити проблему з критичним станом первинної медичної допомоги у сільській місцевості, яка не вирішувалась десятиліттями. Зробити цю медичну послугу якісною, розвернути її до сільських мешканців, яких в Україні понад 13,1 млн, а в деяких областях – навіть понад 60% населення – сільське.

Амбулаторії Волині отримали ще 7 нових автомобілів.

Загальна вартість автомобілів – 3,6 млн грн.

Вручення транспортних засобів відбулося 17 листопада, за участю медиків, представників Світового банку та органів місцевої влади, – інформують у Волинській ОДА.

Нові сучасні автомобілі, які призначені для доїзду сімейних лікарів до пацієнтів, закупили за кошти, які виділені в рамках співфінансування місцевими бюджетами субпроєкту Світового банку «Вдосконалення медичної допомоги хворим з хворобами системи кровообігу у Волинській області».

Загалом на Волині в рамках проєкту Світового банку реконструюють 32 амбулаторії, кожна з яких має бути забезпечена автотранспортом. 23 автомобілі були вже закуплені у 2018 році в рамках проекту, ще 2 придбали самостійно місцеві громади. Сьогодні усі вони успішно слугують для доїзду сімейних лікарів до пацієнтів.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *