“Сільпо” запускає послугу доставки літаками в невеликі населені пункти


Джерело: Крила.

Мережа “Сільпо” розпочала пілотний проєкт з доставки замовлень літаками в невеликі населені пункти, де не працюють логістичні оператори.

Як повідомила пресслужба компанії, на сьогодні відкрито небо над територією Київської області.

Доставка здійснюється шістьма літаками з аеродрому в Київській області.

Для організації доставки “Сільпо” переобладнали ангар для літаків в спеціальний авіарозподільний центр (АРЦ).

Доставка літаком працює в радіусі 40-хвилинного польоту від АРЦ.

Покупці, які стали учасниками “Власного Рахунку” в “Сільпо” в Київській області або передмісті Києва, отримали пропозицію зробити замовлення на shop.silpo.ua з опцією авіадоставки.

  • З початку березня перші клієнти вже могли отримати продукти літаками. Зараз в рамках пілотного запуску доставка літаком здійснюється безкоштовно для замовлень від 1500 грн.
  • Крім того, є обмеження по вазі замовлення: літаком можна доставити не більше 40 кг за один раз.

Це пов’язано з тим, що літак може не мати можливості приземлитися в безпосередній близькості до будинку. Інженери офісу логістики вже працюють над тим, щоб встановити на літаки спеціальне мобільне обладнання, щоб пілоти могли доставити навіть об’ємні і важкі замовлення від кабіни до дверей покупців.

Замовлення попередньо збираються в РЦ в Броварському районі, далі в АРЦ індивідуальні замовлення комплектуються безпосередньо перед доставкою. Така система розроблена для того, щоб дотримуватися температурні режими для різних продуктів.

Після вивчення попиту та аналізу замовлень авіадоставки, “Сільпо” розглядає можливість відкриття повноцінного dark skystore для оперативної обробки замовлень.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.