“Шепетівський ремонтний завод” передав армії України півтори сотні одиниць артилерійського озброєння


ДП “Шепетівський ремонтний завод”, що входить до складу ДК “Укроборонпром”, завершив 2017 рік 100% виконанням Державного оборонного замовлення, за яким українське військо отримало біля 150 одиниць артилерійського озброєння.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на прес-центр концерну “Укроборонпром”.

У минулому році завод направив до Збройних Сил України самохідні артилерійські установки, включаючи 2С3 “Акація” та 2С1 “Гвоздика”, реактивні системи залпового вогню БМ-21 “Град”, а також інше далекобійне озброєння.

Крім того, підприємством виготовлено та випущено понад 150 комплектів ЗІП для Міністерства оборони України, Національної Гвардії та інших силових структур України. Окрім того, у рамках дозавантаження підприємства після виконання Державного оборонного замовлення, “Шепетівський ремонтний завод” виконав роботи у рамках експортної діяльності.

Така робота дозволила “Шепетівському ремонтному заводу” отримати дохід у розмірі більш ніж 360 млн. грн., а також сплатити до бюджетів всіх рівнів біля 65 млн. грн. податків. При цьому у 2014 році ці показники були на рівні 99,7 млн. грн. та 10,5 млн. грн.

Підприємство продовжує збільшувати свій внесок у зміцнення обороноздатності України, успішно виконуючи розробку нового озброєння для української армії. Силами підприємства був виготовлений та представлений спеціальний монтажний комплект артилерійської частини 122 мм РСЗВ БМ-21 “Град”, який повністю виготовлений з українських комплектуючих.

Цей комплект може встановлюватись на будь-яку платформу, не прив‘язуючись до конкретного типу автомобільного шасі. Окрім того, інтеграція нових цифрових технологій дозволяє здійснювати наведення на ціль безпосередньо з кабіни, забезпечує високоточну навігацію та топографічну прив’язку, а також дозволяє значно зменшити час на розгортання та згортання комплексу на позиції завдяки впровадженню  автоматичних режимів роботи.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *