Щирий подарунок Марусі від Миротворця (на заміну викраденого ДБР Труби її особистого майна)


У зв’язку з тим, що співробітники ДБР Труби, перевищивши свої службові повноваження, відібрали у Марусі Звіробій флешку, на якій був записаний Гімн України та українські пісні, група співробітників Центру Миротворець, яка відповідає за один з проєктів Центру – “Радіо Миротворець“, підготувала для Захисниці України щирий подарунок – нову флешку з понад 1200 найкращими українськими піснями. Гімн України там також є. 🙂

У цьому величезному пісенному сузір’ї , зібраному нами з любов’ю, є багато пісень і Софії Федини, яка також потерпає від політичних репресій з боку Труби за доносом адвоката студії “квартал 95” Олександра Качури.

Ми могли б написати їй про це у Facebook, але, оскільки співробітники ДБР Труби незаконно користуються її мобільним телефоном та читають усю приватну та публічну переписку, ми звертаємось до волонтерів, щоб знайти шляхи передати їй наш подарунок. Можливо все це їми і було скоєно задля отримання цієї флешки.

За цією флешкою радимо Марусі не тужити, бо в ДБР Труби, швидше за все, забороняють слухати українську пісню, щоб душа їхніх співробітників якнайменше тяжіла до України і щоб вони могли без коливань виконувати такі замовні справи, як Марусина.

То ж нехай слухають і проймаються любов’ю до українського, може і про захист України стануть більше думати, натомість менше про виконання замовних політичних репресій щодо захисників України.

Щоб красива українська пісня лунала і панувала по всьому ДБР, допомагала добрим людям, які там є, а злих – робила добрими.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *