Щодо зрадника Батьківщини і посібника російських окупантів А.Портнова у Панамі продовжується слідство


Генеральна прокуратура Панами відмовила зраднику Батьківщини А.Портнову в закритті кримінальної справи за підробку документів, наклепи та дачу завідомо неправдивих свідчень.

Про це повідомила Генеральний Секретар Генеральної Прокуратури Панами Делія А. Де Кастро. Як ідеться в надісланому до України документі,

«Панама розслідує кримінальну справу проти Андрія Портнова №201900064015 за фактом можливого вчинення ним злочинів проти здійснення правосуддя шляхом фальсифікації фактів, наклепу під час судового провадження, дачі завідомо неправдивих показів, а також злочинів проти економічної безпеки шляхом розповсюдження неправдивих відомостей».

Ще в жовтні минулого року Генпрокуратура Панами закрила ініційовану Портновим справу проти Петра Порошенка у зв’язку з відсутністю складу злочину.

І на основі брехливих свідчень зрадника А.Портнова відкрила справу проти нього, яку сам зрадник України безрезультативно намагається закрити.

Варто нагадати, що більшість справ проти Петра Порошенка відкрито ДБР саме після заяв зрадника Портнова. За всіма фактами адвокати Петра Порошенка звернулися із заявами, вимагаючи притягнути близького соратника Януковича до відповідальності за завідомо неправдиві повідомлення про злочин, що тягне на кримінальну відповідальність.

#Portnov

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *