ЩОДО СПІВПРАЦІ З ПЕРЕМОЖЦЯМИ, ЯКІ НАСПРАВДІ ПРОГРАЛИ


Не повторюючи інші викладені в публічний простір аргументи, скажу те, що для мене є важливим.

Особисто я вважаю шахрайством проведення виборчої кампанії зеленою командою, що має ознаки інформаційної спецоперації.
Демократія – це не вседозволеність, вона працює лише за умов дотримання закону, збереження певних рамок, і тоді більшість приймає найкраще для суспільства рішення.

Можна провести аналогію з судом присяжних. Для них в провідних юридичних системах розроблено чіткі правила. Не може бути тиску ззовні, вони не мають обговорювати справу, бути упередженими і т.п. Якщо все це забезпечено, то й рішення можна очікувати справедливого. А якщо одному з присяжних дали хабар, на другого впливають через сім’ю, третій ненавидить підсудного за особистими мотивами, то яке рішення ми отримаємо?

Я розумію як працює демократія, тому й довго мала ілюзію, що Петро Порошенко врешті решт переможе, тому що об’єктивно він фаховий та компетентний, і саме він є найкращим для нашого суспільства з усіх кандидатів. Якби в нас були забезпечені умови, спрацювала б демократія, то вибори б це підтвердили. Отримання протилежного результату опосередковано свідчить, що умов для демократії не було.
Зокрема, політичне рекламування має відбуватися чітко згідно з законом. Фільм “Слуга народу” вперше було презентовано в листопаді 2015 року, і це виглядає як елемент інформаційної операції, також має ознаки політичної реклами, яка вплинула на остаточний результат виборів. А новорічне привітання на каналі 1+1? Це теж за змістом є політичною рекламою, яка показана з порушеннями: на цей час виборчі перегони ще не почались, рекламний контент не відділений від основного, за рекламу не сплачено з виборчого фонду, та й взагалі не сплачено. Ця ситуація має ознаки порушення закону, що потребує фахового дослідження.

Поки що нема експертної медійної, безпекової та правової оцінки інформаційної війни проти діючого Президента, яка роками системно велась в багатьох напрямах. Ми постійно про це говорили, привертали увагу до цієї проблеми, але нас не почули.

На жаль, наразі не бачу потенціалу в наших правоохоронних органах провести це розслідування.

З іншого боку, новообраний президент, якого ми ще не чули, і який на сьогодні все ще залишається для нас в статусі голограми, зовсім скоро матиме доступ до державної таємниці, відповідальність за міжнародні стосунки та нашу спільну безпеку.

Якщо ми протистоятимо йому, Україна буде втрачати.

Якщо ми співпрацюватимемо, то без фахового та неупередженого розслідування це буде виглядати як легітимізація.

Це питання зараз стоїть перед нашої командою. Поки що ми припинили роботу, але розуміємо, що для захисту суверенітету України варто було б продовжувати, поки що обговорюємо це.

Вважаю, що в даній ситуації запровадження роботи міжнародної компетентної слідчої групи зняло б напругу в нашому суспільстві та дозволило б нам знайти форми співпраці з представниками цієї влади в інтересах нашої держави.

Donate to Myrotvorets

1 коментар до “ЩОДО СПІВПРАЦІ З ПЕРЕМОЖЦЯМИ, ЯКІ НАСПРАВДІ ПРОГРАЛИ

  1. ЧОМУ ПИШАТИСЯ ???

    История УССР 1921год

    Потрібно Вчіти історію України но тільки усю, від Рюріковічей і до 1917-1921р.р….
    як уркаїнці вбивали-репрєсували І КАЛІЧИЛИ мєнє і моїх рідних ….

    За свободу потрібно разплачіватися а ні КРАСТИ та вбивати ….

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *