Що спільного між Миротворцем і ДПСУ? – Ми всі любимо свою роботу


ПЕРЕДАЙТЕ БАБЧЕНКУ, ЩО НЕ ВСЕ ТАК ПОГАНО В УКРАЇНІ
Акцентувати увагу – це добре, але ж можна було і допомогти у ідентифікації і наданні відповідних доказів правопорушень? Чи нє – западло?

Якщо немає бажання зв’язуватися з Державними органами, можно було і Миротворцю допомогти. Бабченко точно знає, що прикордонники не вилазять з нашого сайту бо ми економимо їм час, нерви і зусилля в частині, що стосується виявлення порушників Державного кордону України та інших покидькiв.

А цьому російському кібервоєну Дімі (з відео ДПСУ), якого на московщині називають “повєлітель лайків”, від Миротворця особливий лайк. Цікаво, прикордонники показали йому його запис з Чистилища? 😂

«Як маніпулювати людьми в ЗМІ та соцмережах» – заняття такого змісту планували викладати в Києві російські фахівці у сфері журналістики, блогерства, соціальних комунікацій, яких прикордонники завернули в аеропорту Київ (Жуляни), повідомляє пресцентр ДПСУ.

Зокрема співробітники Держприкордонслужби вчора виявили громадянина Росії 1985 року народження. Чоловік прилетів рейсом з Мінська та зазначив, що прямує з діловою метою на запрошення однієї організації – проводити тренінги та заняття зі слухачами.

Однак у ході прикордонного контролю охоронці кордону встановили, що прибулий лектор, співпрацює з політичними силами РФ і балотувався від партії Жириновського в Московську думу, а також є фахівцем в питаннях інформаційної та кібервійни. Лекції на цю тему він, до речі, читав в окупованому Криму в так званому в молодіжно-патріотичному таборі «Донузлав-2015». Тоді організатори – всеросійська організація «Боевое братство»,  високо оцінили роботу тренера та нагородили його медаллю  «Участник шествия «Бессмертный полк».

Українські прикордонники також оцінили «заслуги» росіянина. Він повернувся зворотним рейсом зі штампом в паспорті «Заборона в’їзду» на 3 роки.

Крім того, рейсом з Мінська прилетів росіянин 1986 року народження, який теж їхав читати лекції про просування контенту у соціальних мережах. В біографії цього «СММ-тренера» також знайшли факт незаконного відвідування окупованого Криму. Вердикт – рейс на Мінськ та заборона в’їзду в Україну на 3 роки.

Окрім двох чоловіків-пропагандистів у Жулянах завернули і росіянку 1980 року народження. Вона теж прилетіла рейсом з Мінська для проведення лекцій та тренінгів. Але кордон перетнути не змогла, адже її мета поїздки та наявні підтвердження не переконали охоронців кордону. Також було встановлено, що жінка займає посаду в забороненому в Україні інтернет-ресурсі.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *