Що робити, якщо ххх не вбитий в Чистилище?


Що робити, якщо ххх не вбитий в Чистилище?

  • бігти в коментарі на сторінки Центру “Мировторець” з оригінальним запитанням вражаючи своєю новизною: А чого ххх не в Чистилищі?!
  • Зібрати інформацію, опрацювати, вікдрити на сайті Миротворця форму подачі даних, заповнити і відправити на розгляд.

НАГАДУВАННЯ

😈 Якщо ви вважаєте, що співробітники Миротворця несправедливо обійшли увагою когось із ймовірних пацієнтів Чистилища, ви можете спробувати захистити свою точку зору надіславши докази/підстави за формою: “надіслати дані“.

😈 Слід пам’ятати, що бути притирком – це не привід для включення в базу.

😈 Також варто розуміти, що кожен співробітник несе відповідальність за свої дії перед народом України та різними міжнародними організаціями, яких вже 9 років поспіль натравлюють на нас кремлівські фашисти. Беруть на себе відповідальність на відміну від дописувачів, які думають стилем “він нам не нравицця, чого не вбили?”

😈В Центрі працює внутрішня лінгвістична комісія, яка в особливо складних випадках досліджує висловлювання можливих пацієнтів і вирішує, чи підпадають вони під злочини, які досліджуються Центром “Миротворець” (за посиланням).

😈 Часто буває, що особливо досвідчені в інформаційних війнах пацієнти ходять по краю, а під статтю не потрапляють. Доводиться пильно стежити за ними впродовж іноді років і ловити на помилках.

😈 Це для усвідомлення.

Зі сторони дивитись, як хтось працює, може здаватись легкою справою і ви можете думати, що зі свого місця компетентні давати оцінки чи вимагати.
Для таких випадків працює форма “надіслати дані“. Спробуйте захистити свою точку зору скориставшись розідлом “Кваліфікація злочинів, ознаки яких досліджуються Центром«Миротворець».

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *