Що робили євреї, коли їх мирили з ворогом?


Що робили євреї, коли їх намагалися помирити з ворогом?

Була така єврейська організація “Лехі“. Була ця єврейська організація терористичною єврейською організацією.
І був такий граф – Фольке Бернадот. Був він президентом шведського Червоного Хреста, рятував в’язнів концтаборів під час війни, і взагалі став організатором найбільшої в історії операції з вивозу в’язнів з нацистських концтаборів, врятувавши з березня по квітень 1945 року 15 000 життів, серед яких величезну частку становили євреї.

Але головне в цій історії те, що був Фольке Бернадот куратором миротворчої місії ООН, що мала зупинити кровопролиття між євреями і арабами, що спалахнуло в Палестині в 1948 році.
Саме він був джерелом зусиль по зупинці бойових дій між арабами і євреями. Він наполягав на укладені миру і виступав зі своїми пропозиціями для його досягнення.

Не будемо вдаватися в подробиці, що саме він пропонував, головне це те, що ці ініціативи євреї вважали невигідними для себе. Вони відчували, що зможуть перемогти і здобути нарешті власну державу. Тому граф зі своїми мирними ініціативами і компромісом з їхнім ворогом, стояв у них на заваді.

І що вони зробили з тим, хто стояв у них на шляху, зі своїми компромісами?

Одного дня вже на шляху кортежу графа раптом став ізраїльський військовий джип. З нього вийшли три особи у ізраїльській військовій формі, перевірили документи, впевнилися, що граф їде в одній з машин. А потім якийсь молодик підбіг до вікна цієї машини, просунув у нього дуло автомата і розрядив його прямо в бідного графа.

Ось такий от досвід, як євреї повелися з джерелом компромісів з ворогом.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.