“Що буде з виробництвом зброї, якщо Пашинського знищать?” – Тетяна Чорновол


Перша українська гаубиця “Богдана” з натівським 155-мм калібром врятувала українських захисників. Розрахунок «Богдани» демонструє залишки російського безпілотника «Ланцет». Бронескло артустановки захистило хлопців.

24-го лютого першу і єдину українську Богдану могли знищити, ніби то під приводом, щоб не дісталась російським загарбникам. Та Сергію Пашинському з однодумцями відразу після перших вибухів вдалося евакуювати єдиний екземпляр «Богдани» та відправити її на бойову роботу .

Сергій Пашинський згадує:

В 2014-2015 роках, коли російські фашисти почали війну, після Іловайска та Дебальцева, ми, відповідальні за сектор безпеки та оборони, зрозуміли, що Українське Військо конче потребує суттєвої переваги в артилерійських системах. І що без цієї переваги, ми не зможемо ефективно бити російських фашистів.

Тоді, у ці начебто «гібриді» роки, наші західні партнери не поспішали озброювати Україну. Але для переваги в артилерійській дуелі нам були потрібні саме гаубиці натівського калібру 155 мм, які здатні бити по ворогу на дистанції до 42 км, знаходячись поза зоною ураження ворожої артилерії.

Саме так, в ситуації збройного голоду, в 2016 з’явилась вона – наша, українська, але одночасно «натівська» САУ «Богдана». У 2018 році «Богдана» вперше пройшла парадом. В 2019 році вона була готова до державних випробувань.

Розуміючи, який ривок зробила Україна, усвідомлюючи яку загрозу несе для них «Богдана», московити через свою агентуру, почали розповсюджувати свою пропаганду.

Начебто «Богдана» – це фейк, корупція, проект, який приречений. Ствол розірве, автомату заряджання немає! Російськи фашисти напряму корумпували українських посадовців. І з 2019 по 2021 рік «Богдана» боролася не з окупантами, а за власне виживання проти посадовців Міністерства оборони та Генштабу, – розповів Сергій Пашинський.

Проте перед початком російсько-білоруської агресії завдяки зміні в керівництві ЗСУ ситуація зрушилась з гальм.

Ситуація змінилася тільки в 2021, коли Валерій Залужний та Олексій Резніков очолили український сектор оборони! – каже Пашинський.

Тетяна Чорновол була серед тих, хто не шашлики маринував, а, зважаючи на те, що робила влада, готувався до великої війни. Потім вона була і серед тих хто рятував з-під удару російськими фашистами українську зброю.

Тетяна Чорновол

“Сьогодні в стрічці ФБ мені вигулькнула ода на честь САУ “Богдани”. Дико, що в цей момент відбувається розправа над батьком цієї САУ.

САУ “Богдана” це – музика, слова і виконання Сергія Пашинського.

Так, котики, ви цього не знаєте…Бо наше українське суспільство не хоче знати нічого крім негативу. У когось взагалі хоч думка пробігала, що когось в цій країні треба нагородити орденом за “Богдану”? У нас багато військових “працівників” Богдани отримали заслужені ордени за бойові успіхи, наприклад, за звільнення Зміїного. А чому не отримав орден батько цієї зброї?

А тепер трохи про цифри. Держава вклала “0” грн в розробку “Богдани”, і лише купує готовий продукт за 2 млн з хвостиком євро штука. Для порівнняння польське САУ Краб коштував країні 11 млн х хвостикои євро за штуку.

Це вже мега позитив, бо на початку вторгнення єдиний екземпляр Богдани підлягав знищенню… А тепер ЗСУ отримує 4 нові штуки в місяць…і всі хвалять.

Але є питання: ви щось чули про успіхи згаданих вище Крабів? Може це і правильно, що не оприлюднюється інфа про те, що у Крабів снаряди розриваються в стволі…

Проте було би справедливо, щоб була кримінальна справа проти персон, які з 19 року блокували виробництво “Богдани”, а натомість закупали Краби?

І було би справедливо і правильно не саджати Пашинського в тюрму, а нарешті нагородити і дати йому заслуженне визнання і не перешкоджати йому в інших проектах з озброєння армії.

Я завжли підтримувала Пашинського, бо я знала скільки всього робиться ним для озброєння країни. А скільки всього не робиться…Бо знищення Пашинського це не лише бзік Банкової, це якесь національне хобі.

Повірте спеціалісти такого класу на дорозі не валяються. Іншого такого в країні не має.

Зараз я розказала про “Богдани” завтра і післязавтра я розкажу про іншу зброю. Це дико і сумно, але майже все українське озброєння на фронті, яке ефективне, якісне і не дороге – це проекти Пашинського.

Хотіла би і я, щоб таких Пашинських було багато. Але нажаль…

А тепер питання, що буде з усім тим виробництвом зброї, якщо Пашинського знищать?

Ви вірите, що якщо Єрмак чи будь хто прибере до рук всі проекти Пашинського вони і далі будуть літати?

Навряд, бо за 2 роки війни від зелених менеджерів нічого не полетіло.

Тобто ми в патовій ситуації, як то кажуть, роль особистості в історії. Це погано, що історія наших українських успіхів в озброєнні залежить від особистості Пашинського.

Але так воно є.

Отож що ви вибираєте, котики: веселе видовище – розправу над Пашинським за фейковими звинуваченнями 10 ти літньої давни. Чи озброєння ЗСУ від якого залежить ваше життя?

До речі, це Ваш вибір українці. Так, посадку Пашинського замовив Зеленський. Проте, він уникає дій, які не популярні в суспільстві.”

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *