Ще три Aurbus H125 для ДПСУ прибули в Україну


Джерело: “Діфенс Експрес”.

Три французькі машини з додатковим обладнанням поповнили авіапарк українських прикордонників.

Нагадаємо, що договір на постачання 55 гелікоптерів для Єдиної системи авіаційної безпеки та цивільного захисту МВС було підписано у 2018 році.

У п’ятницю, 11 лютого 2022 року, на територію львівського аеропорту прилетіли три чергові гелікоптери Aurbus Helicopters H125 (номери “43”, “44” та “58 “синій”).

Нові Aurbus Helicopters H125 (номери “43”, “44” та “58 “синій”) ДПСУ на території аеропорту “Львів” 11 лютого 2022 року / Фото: Олексій Тренін

Відповідні світлини на своїй сторінці в Facebook розмістив споттер Олексій Тренін.

Нагадаємо, попередні три машини H125 з номерами “41”, “42” та “45” (синій) прибули до Міжнародного аеропорту “Львів” імені Данила Галицького наприкінці грудня минулого року.

Вже на початку лютого поточного року ці гелікоптери були перебазовані на оновлений аеродром державної прикордонної служби на Одещині де посилили авіаційний склад Одеської ескадрильї ДПСУ.

Ще дві аналогічні машини, з номерами “61” та “62” (синій) прилетіли в Україну у листопаді 2021 року. В середині січня 2022 року прес-служба ДПСУ повідомила, що ці гелікоптери посилили склад Харківської окремої авіаційної ескадрильї Держприкордонслужби України й почали патрулювання кордону з Білоруссю.

Однією з основних відмінностей цих варіантів Aurbus Helicopters H125 є встановлене на них додаткове обладнання, що містить потужну оптико-електронну систему спостереження (з сучасною тепловізійною камерою), систему оповіщення з гучномовцями та спеціалізованими авіаційними прожекторами.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *