Ще одна дорога в Україні – відремонтована: Якість ремонту автомобільної дороги державного значення Т-15-08 «Калинівка-Снігурівка» інспектував Глава Держави


У рамках робочої поїздки на Миколаївщину Президент Петро Порошенко ознайомився з результатами ремонту автомобільної дороги державного значення Т-15-08 «Калинівка-Снігурівка». Під час спілкування з місцевими мешканцями Глава держави підкреслив, що нині ставить до підрядників вимоги щодо якості побудованих ними доріг та наголосив на важливості відповідальності за неякісне виконання замовлення,  – повідомляє прес-служба Адміністрації Президента.

Ще одна дорога в Україні – відремонтована! Під час візиту на Миколаївщину проїхався чудовою дорогою Т-15-08 «Калинівка-Снігурівка».  Якість – це головна вимога, яку ми ставимо до усіх підрядників в Україні. Тому дав доручення ретельно перевіряти якість нових автошляхів. Ця дорога має працювати для людей десятки років, а не лише коли приїжджає Президент. Жодна показуха тут не потрібна!, – написав на своїй сторінці у Фейсбук Петро Порошенко.

Президент також нагадав, що коли починався експеримент із залучення на фінансування будівництва доріг перевиконання надходжень з митниці, ніхто не вірив в його успіх. Тому нині важливо демонструвати, що зміни у стані доріг є, і експеримент працює, переконаний він.

«Всі думали, що гроші розкрадуть. Ніхто не вірив що до нас, простих людей, це добереться. А якщо і добереться, то це вже не за нашого життя. А тут  – за рік-два ситуація змінюється і змінюється кардинально. Бо дорога – це не лише можливість проїхати, а це є розвиток економіки», – сказав Глава держави.

https://www.facebook.com/petroporoshenko/videos/407345896462507/

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *