Загалом на сьогодні ми отримали 15 птахів з військовою допомогою від США загальною вагою понад 1200 тон» – Рєзніков


10 лютого до Києва прибуло ще два літаки з військовою допомогою від Сполучених Штатів з протитанковими ракетами та гранатометними боєприпасами.

Про це повідомляє Мілітарний з посиланням на міністра оборони України Олексій Резніков.

Американські партнери України доставили до столиці країни ракети до переносних протитанкових ракетних комплексів «Javelin».

Також було доставлено бойові постріли для гранатометів та інша оборонна амуніція для Збройних Сил України.

Як повідомив Олексій Резніков, вага нової військової допомоги від Сполучених Штатів становить близько 130 тонн.

«Загалом на сьогодні ми отримали 15 птахів з військовою допомогою від Сполучених Штатів Америки загальною вагою понад 1200 тон», – розповів міністр оборони.

Нагадаємо, 9 лютого зі США прибули ще два транспортні літаки з боєприпасами для військових України. Тоді до Києва прибуло понад 80 тонн патронів.

Також 9 лютого вантаж з новою військово-технічною допомогою передала Велика Британія. Велика Британія передала засоби індивідуального захисту для бійців територіальної оборони ЗСУ.

Наприкінці січня в рамках безпекової допомоги США передали Україні 40-мм автоматичні гранатомети Mk 19.

Лише 28 січня до України було доставлено декілька сотень гранатометів Mk 19.

Перший літак прилетів до України у ніч на 22 січня з вантажем у 90 тонн летальної зброї, окрім протитанкових ракет Javelin літак вперше привіз до України одноразові гранатомети SMAW-D.

Також у США представили законопроєкт про ленд-ліз для захисту демократії в Україні, який має на меті спрощення надання військової допомоги Україні.

“Постачання безпекової допомоги цього тижня демонструють постійну відданість Сполучених Штатів, наших союзників і партнерів зміцненню оборони України та підтримці її суверенітету та територіальної цілісності”, – зазначили у посольстві США в Києві.

Donate to Myrotvorets

1 коментар до “Загалом на сьогодні ми отримали 15 птахів з військовою допомогою від США загальною вагою понад 1200 тон» – Рєзніков

  1. Don’t you guys realize you are putting out for all to see, not only what kind of weapons are coming in to Ukraine but where they might be stored or located? The Russians can use these reports too pin point a military response to take them and you out? You mustnor give cannon fodder to the enemy.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.