Ще 284 військові частини ЗСУ готуються перейти на нову систему харчування у 2019 році


Ще 284 військові частини Збройних Сил України перейдуть на нову систему харчування у 2019 році у рамках реформування тилового забезпечення, повідомляють в Міноборони, – повідомляє Ukrainian Military Pages.

Реформування системи продовольчого забезпечення:

  • Розширення каталогу асортименту продуктів,
  • Проведення капітальних ремонтів (або будівництво) їдалень,
  • Закупівля сучасного обладнання, яке дає можливість покращити якість приготування.

Нагадаємо, перехід на нову систему харчування розпочато у 2017 році, у першу чергу здійснено перехід бойових бригад Сухопутних військ, Десантно-штурмових військ, Сил спеціальних операцій, навчальних центрів та шпиталів які виконують завдання в районі проведення ООС.

На сьогодні продовольче забезпечення за новою системою здійснюється у 73 військових частинах, а це близько 60 тисяч військовослужбовців.

Наказом Міністра оборони на 2019 рік передбачено переведення на нову систему ще 284 військових частин із загальною чисельністю близько 50 тисяч осіб.

За словами заступника директора Департаменту фінансів Міноборони Сергія Винника, до кінця 2019 року планується завершити перехід ЗСУ на нову систему продовольчого забезпечення.

Затверджене фінансування у 3,5 млрд. гривень дозволить розширити асортимент продуктів, урізноманітнити меню харчування та його якість.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *