Сепаратистку Корсакову жорстоко побили на Ростовщині


корс21 червня близько 23-00 в Новочеркаську Ростовської області був скоєний напад на головного редактора луганської газети «Восход», учасницю НВФ “ЛНР”, організатора трьох “міжнародних антифашистських з’їздів” на території Донбасу Любов Корсакову. Про це повідомляють сепаратистські ресурси.

Двоє невідомих напали на Корсакову біля під’їзду будинку, де вона орендувала квартиру і була зареєстрована відповідно до вимог міграційної служби РФ (власне житло в Сніжному знищено внаслідок воєнних дій).

Жінка втратила свідомість від першого удару по потилиці. Після цього невідомі почали її жорстоко бити. У  постраждалої – переломи зі зміщенням, черепно-мозкова травма, струс мозку, численні набряки і удари, понівечене обличчя (їй намагалися розірвати ротову порожнину). Постраждала втратила зір на одне око.

Офіційна версія поліції – пограбування. Хоча, за словами родичів потерпілої, Корсакову НЕ пограбували: при ній залишилося все, що на той момент знаходилося з нею, в тому числі, золотий ланцюжок з медальйоном, телефон, банківська картка та інші особисті речі.

Потерпіла вже перенесла одну операцію, прийшла до тями. Каже, що напали на неї цілеспрямовано саме в освітленій ділянці, щоб переконатися, що нападають саме на «потрібну людину». Постраждала впевнена, що на неї напали вихідці з України, яких у «регіоні біженців» чимало.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *