СБУ затримала заступника командира “МГБ ДНР”


нару

Заступника командира одного з підрозділів терористичного угрупування «МГБ ДНР» затримала Служба безпеки України в Маріуполі. Про це повідомляє прес-центр СБ України.

Спеціалізація «МГБ» – так званого «Міністерства держбезпеки» терористів – вибухи в місцях масового скупчення людей, залякування населення, теракти проти представників української влади і військових.

41-річний бойовик з червня 2014 брав участь у військовому протистоянні на боці терористів, підшукував спільників на підконтрольній території України, організовував ввезення зброї та вибухівки в Маріуполь. Житель Донецька був у безпосередньому підпорядкуванні «Іспанця» – другої особи в так званому «МГБ».

Крім того, за даними відомства, в районі проведення антитерористичної операції був затриманий бойовик терористичного формування «СВД Беркут», що брав участь у збройному конфлікті на сході України.

«Зловмисник зізнався, що пройшов військову підготовку у російських інструкторів і служив стрільцем в першій роті незаконного збройного формування. Бойовик охороняв центральне СІЗО Донецька, чергував на блокпості біля шахти Скочинського в Кіровському районі Донецька », – зазначили в прес-центрі.

За словами терориста, у складі угрупування також є громадяни Російської Федерації.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *