СБУ затримала російського найманця, який служив Дрьомову


Диверсанти "за так" та задешевоПравоохоронці затримали поблизу Попасної на Луганщині найманця – громадянина Росії, який воював на боці бойовиків «ЛНР». Про це повідомляє прес-служба СБУ.

На ньому був розвантажувальний жилет з гранатою РГД-5, 4 магазини з патронами до автомата АК-74 і рація. З’ясувалося, що 24-річний житель Ханти-Мансійського автономного округу РФ, є членом незаконного збройного угруповання Дрьомова.

Затриманий пояснив слідчим СБУ, що через судимість за тяжкий злочин у Росії він не міг знайти гідної роботи, а вербувальники йому пообіцяли, що, ставши учасником бойових дій в Україні, матиме певні переваги.

Росіянин прибув на Донбас у квітні цього року і увійшов до складу т.зв. батальйону «Привид», а згодом перейшов у групу розвідки до бандформування Дрьомова. Група виконувала розвідувальні завдання в місцях дислокації ВСУ в районі Золотого, Первомайська та Попасній. На останнє завдання бойовиків відправив особисто Дрьомов. Незадовго до цього бойовики вбили місцевого жителя – таксиста, і виконання завдання повинно було допомогти їм уникнути покарання від т.зв. «МГБ ЛНР».

5 липня громадянину Росії повідомлено про підозру в участі в діяльності терористичної організації. У суді він буде утримуватися під вартою. Йому загрожує до 15 років ув’язнення.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *