Санкції проти окупанта продовжено: Росія є стороною конфлікту на Донбасі – заява послів G7


Росія є стороною конфлікту на сході України, а не посередником. А спроби Росії узаконити окупацію українського Криму ніколи не будуть визнані.

Про це йдеться в опублікованій заяві глав МЗС країн “Великої сімки” з нагоди сьомої річниці російської окупації українського півострова.

Міністри закордонних справ G7 засудили тимчасову окупацію Криму.

“Ми, міністри закордонних справ Канади, Франції, Німеччини, Італії, Японії, Великобританії та Сполучених Штатів Америки і високий представник Європейського Союзу, єдині в своєму засудженні дій Росії по підриву суверенітету України, що тривають, її територіальної цілісності і незалежності”, – мовиться в повідомленні.

Міністри підкреслили, що Росія порушила міжнародне право, а її спроби узаконити окупацію українського Криму не будуть визнані.

Вони засудили порушення прав людини на півострові, особливо кримських татар, а також привітали ініціативу України зі створення Кримської платформи.

“Ми рішуче виступаємо проти триваючої дестабілізації Росією України. Особливо дій Росії в окремих районах Донецької і Луганської областей, яка ігнорує зобов’язання, взяті нею відповідно до Мінських угод. Повне виконання Мінських угод – це шлях до миру. Росія є стороною конфлікту на сході України, а не посередником”, – заявили в G7.

Крім цього, міністри закликали РФ припинити розпалювання конфлікту на Донбасі і надання фінансової та військової підтримки бойовикам.

“Посли G7 як і раніше повністю віддані реалізації санкцій і будуть продовжувати допомагати Україні для підтримки її незалежності, суверенітету і територіальної цілісності в рамках її міжнародно визнаних кордонів. Крим – це Україна”, – резюмували міністри G7.

Джерело: 5 канал.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *