рпц мілітаризує дітей та влаштовує для підлітків «курси молодого бійця»


За даними Центру протидії дезінформації РНБО, зараз на території росії діє понад 30 великих православних військово-патріотичних таборів для дітей та підлітків.

У них вихователі,  з-поміж яких «ветерани «сво», навчають дітей поводженню зі зброєю  та керуванню дронами. Подібні табори під егідою рпц функціонують і у білорусі.

У цих таборах війну рф проти України виправдовують та називають «священним обов’язком». За допомогою православних дитячих таборів російський режим намагається втягнути дітей та підлітків у культуру війни, виховавши їх у ідеології ненависті.

російська православна церква (рпц) не просто виконує духовну місію — вона активно підтримує і виправдовує воєнну агресію росії проти України.

Використовуючи релігійні наративи, рпц сприяє мілітаризації російського суспільства, надаючи війні релігійне обґрунтування, а військовим – духовну підтримку.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *