Розмова Толі-педофіла та Андрія-анала


На Ютубі невідомі виклали ролік розмови зрадника Батьківщини А.Портнова та Т.Шарія від 18.02.2020 року. В цій Розмові Шарій жаліється Портнову про те, що після останнього траншу від якогось Владислава – тиша. В той же час Портнов повідомив, що “ТАМ” виявили бажання поговорити з Шарієм. Шарій чомусь був здивований від такої новини, але зрадів і попросив передати Портнова про те, що чекає на дзвінок від “благодєтеля” через Телеграм.

Нагадаємо, що у жовтні 2019 року нам вдалося за допомогою методів OSINT ідентифікувати зрадника Батьківщини Портнова, а також аргументовано припустити, що він знаходиться у сексуальному рабстві.

Шарій: Ало!

Портнов: Как вы? Вам удобно?

Шарій: Да, мы в Альпах с Олей на лыжах катаемся. Что нам еще делать…пописываю иногда.

Портнов: Понял. А когда к нам?

Шарій: Ну как, когда. После того, как вопрос закроем. Потому, что после последнего транша что-то какая-то тишина от Владислава…сУрка…

Портнов: Там с Вами изъявили желания говорить сразу после 10-ти по Киеву.

Шарій: Да ладно?! Это удивительно. Это странно, с учетом того, как мы последний раз пообщались.

Портнов: У меня, просто, контакт был только что. Мне позвонили.

Шарій: Не, ну класс тогда. Супер! Пусть звонят тогда на телеграм.

Портнов: Все, на связи тогда. Жду.

Шарій: Да, все, счастливо. Спасибо.

Джерело: https://youtu.be/8-Ii7XbqXH8

#Portnov

Правда це чи ні – скоро дізнаємося. Але зайвий раз нагадати людям що Шарій пєдофіл, а Портнов самі знаєте хто, це – святе.

Donate to Myrotvorets

3 коментарі до “Розмова Толі-педофіла та Андрія-анала

  1. Ахах)) Ох вы и долбоебы. Шарий сам это все подставил, чтобы с вас поугарать))

  2. Вже стало відомо, що цей псевдозлив зроблений самим Шарієм. Він опублікував на тому ж каналі своє хиже звернення. Згадавши реальну розмову Коломойського з Портновим, він викрив свого замовника, стає очевидним, що це сам Коломойський. Це багато, що ставить на свої місця і його активний негатив до Порошенко і його позицію «ні вашим ні нашим», і його любов до грошей. Їхній спосіб мислення однаковий, фінансова вигода. На кону сотні мільярдів доларів, враховуючи справу ФБР, Коломойському потрібно було за будь-яку ціну скинути Пороха бо то був прямий шлях до тюрми, звідси такий “проросійський” вкид “проти”, тут інтереси цього олігарха співпали з інтересами РФ, що ми бачимо у його заявах, але це все для відводу очей від своєї особистості.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *