Розбудова інфраструктури: Надсучасний бетоноукладач та новий бетонний завод працюватимуть на будівництві злітно-посадкової смуги міжнародного аеропорту «Одеса»


Будівництво нової злітно-посадкової смуги міжнародного аеропорту «Одеса» триває.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Думская.

За інформацією видання, бетоноукладач, закуплений в США, прибув на будмайданчик в минулу суботу. Як виявилося, це не тільки єдина в Україні машина такого типу, але і новітня модель – Gomaco GP4, випущена у 2018 році. У ній застосовані новітні технології американської компанії GOMACO, в тому числі «інтелектуальна» телескопічна рама, система поворотних тяг, сверхточная система управління курсом і інші новації. Зараз фахівці збирають машину на будмайданчику. За попередньою інформацією, складання повинні закінчити на початку наступного тижня.

Крім бетоноукладача, були закуплені ще дві машини GOMACO, які теж беруть участь в укладанні полотна і прискорюють процес будівництва. Це система автоматичного армування бетону, яка укладає металеві стрижні в бетон безпосередньо в процесі заливки та текстуровщик, що напилює на готову поверхню тонкий шар спеціальної рідини, яка перешкоджає швидкому висиханню основного розчину.

За словами фахівців, з прибуттям нового обладнання, здатного укладати до 500 погонних метрів полотна за зміну, будівельники зіткнулися з проблемою браку бетону. Потужностей вже встановлених міні-заводів може не вистачити, тому зараз на будмайданчику монтують третій бетонний завод.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *