Російський співак сплутав прапори й рамси: українофоб Акмаль облажався на концерті в Казахстані (відео)


Акт культурного самоспалення: як рашист Акмаль переплутав сцену з прикордонним КПП і спалив свій імідж

Російський співак Акмаль, здається, вирішив підпалити не лише сцену своїм «талантом», а й нерви місцевих глядачів. Під час концерту у Петропавловську (це, на хвилиночку, Казахстан, а не внутрішня область РФ), артист отримав від фанатки безневинний подарунок — шоколад у пакеті в синьо-жовтих кольорах.

І тут хлопця понесло: 🗣 «Пакетик сожгите, цвета мне не нравятся».

Публіка, ясна річ, сприйняла це не як «жарт», а як черговий прояв імперського хамства. Бо важко пожартувати про кольори країни, в якій тебе годують оплесками й квитками.

Соцмережі спалахнули швидше, ніж той пакетик, який артист запропонував спалити. Люди вимагають вибачень, а дехто пропонує простіший варіант — повернутися туди, де кольори й думки затверджують указом.

Можливо, нарешті, після таких «перформансів» і в Казахстані припинять запрошувати цю коросту Землі на заробітки.

Бо на наступному виступі рашист просто попросить світло вимкнути — щоб ніяких кольорів узагалі не було видно. Безпечно, комфортно і цілком у дусі сучасного російського шоу-бізнесу — темнота, пафос і аплодисменти у записі.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *