Російський морський регістр судноплавства порушує вимоги законодавства України


Російський морський регістр судноплавства в порушення міжнародного права, приписів IMO та законів України сертифікує обладнання, виготовлене в окупованому Криму (документ).

Ми знайшли в мережі інформацію, що обладнання, яке випускається розташованим в окупованому Севастополі підприємством, сертифіковано Російським морським регістром судноплавства (РМРС).

На сторінці вказано також о сертифікації севастопольського підприємства Germanischer Lloyd (2006 рік, вже недійсно), українським регістром (до окупації, теж недійсне), річковим регістром (це для внутрішнього споживання). Звісно, з усього нас зацікавив саме факт надання сертифікату РМРС, як організації, що має діяти у відповідності з міжнародним правом і приписами International Maritime Organization (IMO).

Інформація про підприємство знаходиться на сайті окупаційної влади Севастополя в розділі “Приладобудування і радіоелектронна промисловість”.

Дочернее научно-производственное предприятие (ДНПП)  “Муссон-Морсвязь-Сервис” зареєстровано в Севастополі за законом держави-агресора в липні 2014, засновником і директором є Потапов Михаил Михайлович (ИНН 920152110051).

Підприємство створено в Севастополі з 1996 року, оформлено за українським законодавством як ДОЧІРНЄ НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО “МУССОН-МОРСВЯЗЬ-СЕРВИС” ВІДКРИТОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА “МУССОН” (Код ЄДРПОУ 22309695).

На сайті однієї російської компанії ми знаходимо інформацію про сертифіковане обладнання та самі сертифікати.

Отже, Російський морський регістр судноплавства порушує закони України, надаючи сертифікати на обладнання, вироблене в окупованому Криму.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *