Російські фашисти визнали вбивство дітей: 147 діточок загинули під час облоги Маріуполя (цифри неповні)


Окупанти визнали кількість вбитих ними дітей під час облоги Маріуполя

Про це повідомляють у міській раді Маріуполя.

Завдяки Маріупольському спротиву вдалося отримати список вбитих дітей в Донецькій області за 2022 рік. Маріупольські діточки пройшли через реєстрацію в моргах на тимчасово окупованих: Маріуполь, Мангуш та Новоазовськ. Дані, що підтверджують окупанти – 101 маріупольська дитина, що загинула саме в Маріуполі під час безжального бомбардування міста з боку російських загарбників, – йдеться в повідомленні.

«Згідно списку окупантів – 101 маріупольська дитина, з них тих, що можна опізнати 87. Отримані дані дозволили нам варіфікувати кількість дітей, які загинули під час облоги Маріуполя. Страшна цифра – 147 діточок. Нажаль, розуміємо, що це число може бути більшим. Це жахлива інформація і весь цивілізований світ має знати, яку трагедію принесла росія в Україну та в наш український Маріуполь. Але світ має не тільки знати, а разом з нами домогтися того, щоб кожен воєнний злочинець отримав справедливе покарання», – мер Маріуполя Вадим Бойченко.

У міській раді зазначають, що деяким діткам не було і року.

Ми викладаємо частину цих документів (з дотриманням умов закону Про захист персональних даних), розуміючи важливість інформації, але особливо чутливим не рекомендуємо їх читати. За кожним пунктом – жахлива людська трагедія. Деяким з цього списку не було і року. Ніколи не пробачимо. Як і не заспокоїмось поки кожен російський воєнний злочинець не понесе покарання за те зло, яке вони принесли на нашу землю, – повідомляють у телеграм каналі Маріупольскої міської ради.

«Задля досягнення справедливості зберемо підтверджуючі зазначений жахливий факт документи і звернемось до правоохоронних органів з метою внесення даних про скоєний злочин до Єдиного реєстру досудових розслідувань для притягнення до кримінальної відповідальності. Кожен злочинець повинен бути покараний», – Вадим Бойченко.

Donate to Myrotvorets

1 коментар до “Російські фашисти визнали вбивство дітей: 147 діточок загинули під час облоги Маріуполя (цифри неповні)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *