ROSHEN привезла ще 42,5 тисячі медичних костюмів, які безкоштовно передала медзакладам країни


30 квітня в аеропорту Бориспіль приземлився літак узбецьких авіаліній з другою партією гуманітарної допомоги для медзакладів країни, доставленої на замовлення корпорації ROSHEN. Загалом за тиждень корпорацією ROSHEN було доставлено з Південної Кореї  85 тисяч захисних костюмів для українських медпрацівників

Про це повідомляє “Країна сьогодні” з посиланням на пресслужбу партії Європейська Солідарність.

Костюми, цього разу у кількості 42,5 тисяч одиниць, придбали Фонд Порошенка та компанія РОШЕН, які безкоштовно передаються в медичні заклади усіх регіонів країни.

В прес-службі зазначають, що загалом придбано 130 тисяч захисних медичних костюмів, 30 тис китайських комбінезонів раніше вже надійшли в лікарні.

— Лікарі потребують нашого захисту. Ми це робимо, на жаль, поки без будь-якої допомоги держави. Але ми не «тягнемо ковдру» на себе. Ми готові взаємодіяти з усіма зацікавленими особами: державою, урядом, громадськими організаціями, політичними організаціями, меценатами для того, щоб зупинити розповсюдження цієї пандемії і захистити лікарів, – наголосив лідер партії «Європейська Солідарність», п’ятий Президент Петро Порошенко.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *