Роботи йшли з 2017 року. Пішло понад 1 млрд грн. Вікдрито найкоротшу дорогу до Трускавця


04 червня 2020 року після ремонту відкрили автомобільну дорогу Львів -Пустомити – Меденичі протяжністю 47,5 км. Це – найкоротший шлях з обласного центру до курортів Трускавця і Східниці.

Загальна вартість ремонтно-будівельних робіт становить 1,06 млрд. грн. Фінансування здійснювалося з державного бюджету.

Як зазначили у Службі автомобільних доріг Львівської області, цю дорогу ремонтували в рамках реалізації інвестиційного проекту «Покращення стану автомобільних доріг загального користування у Львівській області», який реалізується з 2017 року. На окремих ділянках траси виконали роботи з капітального ремонту та реконструкції. 

У 2019 році дорожники розпочали капітально ремонтувати останню ділянку вказаної дороги від села Велика Горожанка до селища Меденичі.

Ремонтом самої дороги не обмежились. Створена нова придорожня інфраструктура.

Тепер новенька дорога має нове покриття із асфальтобетонної суміші з попереднім посиленням основи, впорядковані узбіччя, капітально відремонтовані всі штучні споруди (11 мостів та 1 шляхопровід) та проведені заходи із забезпечення безпеки дорожнього руху. Крім цього, в межах населених пунктів влаштовано водовідведення, тротуари, зупинки громадського транспорту та зовнішнє освітлення.

Безпосереднє виконання робіт виконувала підрядна організація ТзОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл» на замовлення Служби автомобільних доріг у Львівській області.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *