Робот – поліцейський, який керується дистанційно, в т.ч. голосом – новинка від українського розробника


Робот – поліцейський з дистанційним патрулюванням вулиць в період пандемії (і не тільки) для уникнення прямого спілкування між поліцейським і громадянином.

Таку новинку розробила на основі власної роботизованої платформи “Скорпіон” запорізька приватна компанія “ІНФОКОМ ЛТД”, що входить до складу ГС “Ліга оборонних підприємств України”, повідомляє “Діфенс Експрес”.

Нова роботизована електрична платформа передбачає гібридне використання. Управління може здійснюватися як безпосередньо людиною, що стоїть на платформі, так і дистанційно – з автономними елементами програми.

В залежності від потреб, оператор може керувати роботом за допомогою мобільного додатку або жестами та голосом. На більших відстанях команди віддаються за допомогою мережі 3G/LTE з комп’ютера диспетчера (включаючи й голосові команди). Крім того, передбачений автономний рух робота по заданому маршруту, з дотриманням зупинок перед перешкодами та їх обминанням в автоматичному режимі.

Робот оснащений навісним обладнанням:

▪ дистанційно керованим сіткометом – для використання поліцією або миротворчими силами для боротьби з агресивно налаштованими демонстрантами, хуліганами, учасниками масових заворушень

▪ балоном зі сльозогінним газом з дистанційним управлінням

▪ світлоаккустичною панеллю

▪ стробоскопом-мигалкою

▪ проблісковим маячком

▪ монітором для спілкування

▪ гучним зв’язком і мікрофоном

▪ WiFi\ Bluetooth – для локального управління через мобільний додаток

▪ 3G / LTE для дистанційного керування з диспетчерського пункту, через хмарні технології

▪ лідаром і радаром для побудови карти глибини

▪ тепловізором для вимірювання температури тіла людини

▪ камерою 360ᵒ

▪ камерою з 30-ти кратним зумом

▪ датчиком геолокації та інерціальними датчиками.

Нагадаємо, нова безпілотна мобільна багатофункціональна платформа “Скорпіон” виробництва “ІНФОКОМ ЛТД” вперше була представлена на Міжнародній виставці MSPO-2019, що проходила наприкінці серпня минулого року у Польщі. Крім того, платформу демонстрували й на українській виставці “Зброя та Безпека-2019”.

Багатофункціональна платформа “Скорпіон” від “ІНФОКОМ ЛТД” на Міжнародній виставці MSPO-2019

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *