Різанина в Бучі. Прокуратура встановила першу особу російського ката – фашиста


Встановлено першого підозрюваного у вбивствах в Бучі – командира підрозділу нацгвардії рф Сергія Колоцея.

Це фото стало одним із символів звірств у Бучі – тіла розстріляних цивільних зі зв’язаними за спиною руками на вулиці Яблунській. На світлині троє жертв, четвертий вбитий в кадр не потрапив. У трьох вогнепальні поранення голови, у четвертого чоловіка прострілені внутрішні органи та скелет, – написала Ірина Венедіктова.

Прокуратура уточнила, що разом з іншими військовослужбовцями РФ він убив чотирьох мирних жителів, а їхні тіла знайшли із зав’язаними за спиною руками та слідами тортур.

Прокурори Бучі та поліцейські встановили, що саме цей військовослужбовець вбив 18 березня чотирьох беззбройних чоловіків у Бучі.

Кат, командир підрозділу Управління федеральної служби військ нацгвардії рф Ульяновської області Сергій Колоцей потрапив на фото перебуваючи на білоруському поштовому відділенні з колегами-військовослужбовцями, коли відправляв намародерене додому. Його «подарунок» з України в Ульяновськ – капот автомобільного багажника.

Венедиктова додала, що Колоцей 29 березня катував, змушуючи зізнатися у підривній діяльності проти російської армії ще одного цивільного.

Оцініть моральне падіння і виродження людського в росіянах: окремим видом знущання був примус його нюхати мертву людину.

Наразі перевіряється його причетність до скоєння інших воєнних злочинів на території Київщини. Вирішується питання про оголошення підозрюваного у міжнародний розшук.

Колоцей Сергей Александрович / Колоцей Сергій Олександрович / Kolotsej Sergej Aleksandrovich

Donate to Myrotvorets

2 коментарі до “Різанина в Бучі. Прокуратура встановила першу особу російського ката – фашиста

  1. The world has ways of finding out exactly what happened in Bucha, Marioupol and other supposed atrocities. The Eukrainian government and nationalists are way out on a limb. Be careful you don’t saw the wrong end of the branch.

  2. I’m grateful that the whole world is watching the action and the time lines of both parties involved. There will be in depth investigations into all war crimes from neutral, unbiased inspectors and military specialists. The truth will come out eventually.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *