“Рівень підготовки ЗСУ вражає” – армійці елітної 101-ї повітрянодесантної дивізії армії США “Клекотливі орли”


РЕЗУЛЬТАТИ СПІЛЬНИХ РЕФОРМ, ЗАПРОВАДЖЕНИХ ПРЕЗИДЕНТОМ П.ПОРОШЕНКОМ ТА УРЯДАМИ В.ГРОЙСМАНА І А.ЯЦЕНЮКА

Звільняти населені пункути від бойовиків, а будівлі від терористів – за таким сценарієм тренувались військовослужбовці 95 десантно-штурмової бригади. Вишкіл проводили на Яворовському полігоні, повідомляє 5 канал.

За навчанням спостерігали американські військовослужбовці з елітної 101-ї повітрняно-десантної дивізії армії США “Клекотливі орли”.

За легендою навчань, ворожа група розташувалася в житлових будинках і в церкві. Українські захисники розпочинають звільнення позицій, зайнятих бойовиками. Підрозділу допомагає авіація. Армійці здійснюють десантування та штурмом беруть будівлі.

“Даний епізод дуже наближений до реальних бойових дій, нічого не награно. Ніхто не знав, звідки хто піде. Всі готувалися до будь-якого розвитку подій”, – запевняє боєць батальйону “Літун”.

Високий рівень підготовки українських десантників відзначили й інструктори зі США.

“Я вражений рівнем підготовки українських офіцерів, ми із задоволенням із ними працюємо”, – заявив армієць ЗС Канади Метью Вікс.

Українські десантники переконують: тактика проведення таких спецоперацій ЗСУ відрізняється від дії армій НАТО.

“Наприклад, ми натиском йдемо, ми швидше йдемо, швидше наступаємо, штурмуємо, вони повільніше. Відрізняється кількість людей. Якщо в нас у приміщення заходить 30 людей взводу, в них два взводи заходять, по 60 осіб”, – міркує вояка 95-ї ОДШБр Андрій Гусаревич.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *