Рівень інвестиційної привабливості України поступово зростає


В Європейській Бізнес Асоціації наголосили, що вже другий рік поспіль Індекс тримається на рівні вище трьох – що означає те, що Індекс вийшов з негативної площини та перейшов в нейтральну. Так, в кінці 2017 року він складав 3,03, в кінці 2016 – 2,85, в кінці 2015 – 2,57. З того часу, Індекс сягав позначки вище трьох в 2011 році і складав 3,39. Це був один з найбільших показників.

Повідомляють на сайті Європейська Бізнес Асоціація

34% підприємців стверджують, що інвестиційний клімат у найближчі 6 місяців покращиться. А це – кожен третій опитаний бізнесмен. 48% вважають, що він залишиться на одному рівні. Такі результати було отримано в рамках дослідження «Індекс інвестиційної привабливості», яке Європейська Бізнес Асоціація проводить кожні півроку. Так, за 1 півріччя 2018 року Інвестіндекс складає 3,10 з можливих 5 балів. Дані оприлюднено 11 липня. Деталі дослідження за лінком.

Відповідно до отриманих даних, 30,5% керівників компаній вважають, що бізнес-клімат вже покращився за останні півроку. Так, позитивно бізнес оцінює прийняття трьох Законів – “Про валюту”, “Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю” та «Про антикорупційний суд», стабільність гривні, помітний розвиток електронних сервісів та діджиталізацію економіки – котрі є запорукою прозорості та відкритості. Крім того, прихід на ринок України нових іноземних інвесторів, зокрема, у сфері рітейлу, автоматичне відшкодування ПДВ та скасування печатки, початок реформування системи охорони здоров’я.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *