РФ до 24 лютого розділила українців на 4 групи, перша підлягала ліквідації -Ти в якій?


А ви в якій групі?

Джерело

Російські фашисти ретельно продумали найменші деталі під час планування повномасшабного вторгнення в Україну. Для придушення опору населення вони розділили українців на чотири групи.

Про це йдеться у звіті Лондонського Королівського інституту обʼєднаних служб (RUSI), що досліджує питання воєн та озброєння в інтересах британської армії за перше півріччя війни, пише “Бабель“.

Перед вторгненням росіяни розділили українців на чотири групи:

  • перша група – ті, кого треба ліквідувати фізично;
  • друга – ті, кого треба пригнічувати й утискати;
  • третя – нейтральні громадяни, яких можна схилити до співпраці;
  • четверта – потенційні колаборанти.

“Існував конкретний список першої групи, куди потрапили активні учасники Революції гідності. Російська ФСБ тренувалася їх захоплювати чи вбивати. Другу категорію планували виявити, обходячи оселі. Потім для цих людей мали створити фільтраційні табори. Після фільтрації “особливо ненадійних” планували депортувати в росію. А в Україні їх би “перевиховували” завезені з Росії “вчителі” та інші офіційні особи”, – пише видання.

Крім того, росіяни планували залучити до прийняття окупації депутатів в Верховній Раді. Проросійські нардепи повинні були створити “Рух за мир” і спонукати приєднатись до нього інших політиків. Цей рух мав би заборонити протести проти окупації. Якби деякі регіони з цим не погодились, їх би відімкнули від енерго- і водопостачання, а також від фінансової системи через механізми Нацбанку.

Впевнені, що дуже на часі питання до Зеленського, що це було? Коли російський агент “Казбек” Портнов на зеленому коні повернувся в Україну після виборів президента, куди він боявся носа сунути усі попередні роки, і став анонсувати (керувати?) правоохоронними органами України.

Розстрільні списки агент кремля Казбек почав формувати під оплески зомбованого електорату і за підтримки новообраних слуг народу.

Сотні тисяч смертей українців і знищені міста тепер показали до чого готував Казбек Україну. Все це відбувалось за підтримки новообраної влади, яка сама назвала себе “вироком”.

Героїчний опір народу наперекір трьом попереднім рокам роззброєння і наперекір казкам у відосиках, міг бути непотрібним, якби три роки у нас не брав реванш російський агресор через своїх посіпак.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *