Результати соцопитування: Богдана – звільнити, проспект Степана Бандери – повернути.


Головний менеджер офісу Зеленського, друг Портнова, однокашник Труби ГБР і адвокат Коломойського Андрій Богдан щодо назви проспекта Бандери у Києві заявив:

“Я б виніс це питання на референдум. Чому хтось повинен визначати, як називати? Хочуть Бандери – нехай буде Бандери”

Богдан також додав, що це могло б виглядати як “соцопитування, консультативне“.

Центр “Миротворець”, підтримуючи принципи народовладдя, лібертаризма і рефендізма, підтримав зазначену ініціативу Богдана і провів серед громадян України консультативне соцопитування щодо двох питань:

Як повинен називатися проспект на Троєщину в Києві?

Чи треба звільнити А.Богдана з офісу Зеленського?

За результатами проведенного консультативного соцопитування, 98% громадян, які брали участь у голосуванні висловились за те, щоб проспект на Троєщину в м.Києві мав назву проспект Степана Бандери.

Консультативним соцопитуванням також встановлено, що 97% громадян України не бажають бачити А.Богдана в офісі Зеленського.

Режим Зеленського не може ігнорувати результати цього консультативного соцопитування і зневажати думкою громадян України оскільки кожен з нас – Презинент, а він і його поплічники – слуги Народу.

Тому, Центр “Миротворець” як недержавний засіб масової інформації вимагає від Зеленського, керуючись волею Народу, який є Джерелом і носієм влади, прийняти рішення щодо звільнення А. Богдана.

А що стосується проспекту С.Бандери в Києві, то не його – Богдана це справа.
Хай йде у бібліотеку, вчить історію України і виконує закони України: “Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки“, “Про правовий статус та вшанування пам’яті борців за незалежність України у XX столітті“. І нехай не забуде ознайомитися з Конституцією України та низкою Законів про місцеве самоврядування.

Donate to Myrotvorets

1 коментар до “Результати соцопитування: Богдана – звільнити, проспект Степана Бандери – повернути.

  1. Звернення громадян для Президента є обов’язковим для розгляду і прийняття рішення.Богдан є неприйнятною особою в ОП для більшості громадян України.Народ України фінансує своїх слуг і вправі вимагати від Президента звільнення неугодних.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *